תרגום לעברית

למה קליידוסקופ היא הבחירה הטובה ביותר בשבילכם עבור התרגום לעברית?

  • עברית זו השפה השנייה המבוקשת אצלנו (אחרי אנגלית), וזה רק מוכיחה שוב כי כי לא מספיק להיות דובר השפה כדי לכתוב שיווקית או לבצע תרגום מקצועי לעברית.
  • כי מה שנשמע טוב בשפה אחת לא תמיד נשמע טוב באחרת - אנחנו נדאג שהתרגומים שלכם לעברית יישמעו מעולה. כן כן, גם עברית יכולה להיות שפה מאוד סקסית ונעימה לאוזן.
  • כי הסגנון הישראלי הוא קצר וקולע (ובלי חפירות מיותרות!), כך שרק תרגום מקצועי שלוקח בחשבון את קהל היעד - יצליח לתרגם את המסר שלכם באופן מיטבי.
  • כי חשוב לכם לקבל תרגום איכותי בעברית תקנית ללא פשרות, ולנו כל פסיק חשוב. לא סתם קוראים לנו פסיקופטים… אליעזר בן יהודה בטוח היה גאה בנו!

קליידוסקופדיה - כל מה שרציתם לדעת על השפה העברית (ואולי גם מה שלא)

נכון, אנחנו חיים בעולם גלובלי, אבל עברית זו עדיין השפה הרשמית והיא משלנו! ונכון שכל ישראלי לומד אנגלית בבי"ס, אך פנייה לקהל הישראלי בשפתו היא תמיד עדיפה - ואי אפשר לשבור מסורת של 3,000 שנה.

ולמרות שעברית זו שפה עתיקה, היא מתפתחת בהתמדה, ומדי מספר חודשים האקדמיה ללשון מפתיעה אותנו במילים חדשות. לכן מומלץ תמיד לשמור על סגנון עכשווי, אבל לא להתפשר בכל מה שקשור לשפה תקנית.

ועוד עניין - כשמדובר בתרגום לעברית של מוצרים מיובאים, לדוגמה, אז חשוב לזכור שמעבר לחובה עפ"י חוק לתרגם אלמנטים מסוימים, כמו הוראות שימוש ואזהרות, צריך גם להתחבר לקהל הישראלי ולשכנע אותו לקנות את המוצרים, וזה אומר לפנות אליהם לרגש. ועברית היא בלב שלנו, כבר אמרנו? אז אל תיכנסו לתבהלה (פאניקה) - אנחנו כאן. שלכם תמיד, גלילור!. כן, כן, גלילור עפ"י האקדמיה זה קליידוסקופ, אבל אל תדאגו, אין לנו כוונה לשנות את השם. נוסחה מנצחת לא מחליפים!

נעים להכיר…

חברת קליידוסקופ מעניקה שירותי קופירייטינג
בעברית ובאנגלית, תרגומים ברמה גבוהה ליותר מ-30 שפות ועיצוב גרפי בשיתוף פעולה עם מיטב המעצבים בתחום. אנו מספקים מעטפת שירותים מלאה העונה על כל צורך.

בין אם אתה רוצה לכבוש את העולם או רק את
תל אביב; את בעלת קונצרן ענק או עסק ביתי קטן וחמוד; אתם רוצים להגדיל את המכירות, לפנות לפלחי שוק חדשים או לחדד את המסרים. הכול מתחיל במילים. מילים יפות, עם נוכחות, הנכנסות ללב ומניעות לפעולה.

שירותים:

קופירייטינג באנגלית
קופירייטינג בעברית
כתיבה שיווקית
תרגומים שיווקיים
עימוד גרפי
הטבעת כתוביות
הזנת תכנים לאתרים
כתיבת SEO

מוצרים:

אתרי אינטרנט
ברושורים
פרופילי חברה
מצגות
שמות
סלוגנים
אריזות
מודעות

שפות:

אנגלית
עברית
צרפתית
רוסית
ערבית
ספרדית
סינית
ועוד...

צרו קשר

הצהרת נגישות