על קליידוסקופ

שפות רבות, לב אחד

קליידוסקופ. חִזרו רגע לילדות התמימה. לרגע בו כיוונו את הגליל המיוחד אל האור ונדהמנו לגלות איך כל תנועה קלה חושפת עוד צורות מדהימות ועוד צבעים מרהיבים. לפעמים לא היו מילים כדי להגדיר את היופי הזה, מלבד מילה אחת: קסם.

ברוכים הבאים לעולם של קליידוסקופ. הצבעים התחלפו למילים והצורות השתנו לשפות, אך הקסם נשאר. חברת קליידוסקופ מעניקה שירותי קופירייטינג, תרגומים שיווקיים ושירותים משלימים בשלל שפות, אשר כל אחת מהן עומדת בפני עצמה וכולן מתחברות יחדיו בהרמוניה מופלאה. אתם מוזמנים לגלות איך הקסם עובד.

ב-1996 מנדי סטנדר-קודלר הקימה את קליידוסקופ, מתוך מטרה לספק שירותי קופירייטינג ותרגומים ברמה הגבוהה ביותר ללקוחות בארץ ובעולם. ולפעמים חלומות מתגשמים: לקליידוסקופ יש כיום רזומה מרשים של עשרות אלפי פרויקטים מענפים מגוונים.

החברה מספקת מעטפת שירותים מלאה תחת קורת גג אחת, המתאימה לכל לקוח ולכל פרויקט, קטן כגדול. מעטפת השירותים כוללת: קופירייטינג עסקי, שיווקי ופרסומי לאתרי אינטרנט, ברושורים, מצגות, קטלוגים, קונספט ומיתוג, כולל שמות וסלוגנים, גרפיקה ותרגומים שיווקיים ליותר מ-30 שפות.

השותפים שלך לדרך

קליידוסקופ מעניקה לכל לקוח יחס חם ומסור לאורך כל הדרך, כשהפרויקט מתנהל ישירות מול הקופירייטר היושב בחברה. המוניטין של קליידוסקופ כחברה מנוסה ומוערכת בשוק והליווי של מנדי לכל אורך הפרויקט מקנים לך ראש שקט בידיעה מלאה כי הכול יתנהל בצורה הטובה ביותר ובמועד שהוקצב.

מתרגמים את הטקסטים שלך להצלחה עסקית

קליידוסקופ פונה לקהלי יעד שונים בשפת האם שלהם ומעבירה את המסרים באופן חלק וברור, תוך התייחסות לדקויות הידועות רק לשולטים בשפה. כך אנו מספקים שירותי קופירייטינג ותרגומים בעלי ערך מוסף ומסייעים לחברות להרחיב את עסקיהן הבינלאומיים, לפתח את תדמיתן העולמית, מסריהן השיווקיים ואסטרטגיות המיתוג המקומית והבינלאומית שלהן.

חברת בוטיק עם אחלה תיק

כנראה שגם לקוחות החברה מאמינים שנוצר כאן משהו מיוחד, כי רבים מהם עובדים עמנו זה שנים רבות, ביניהם חברות גדולות ומובילות במשק. אין דבר מספק יותר מאשר יחסינו ארוכי הטווח עם לקוחות, המבוססים על אמון והערכה רבה. מאגר לקוחותינו הרחב כולל חברות מובילות בכל ענפי המשק: קוסמטיקה, היי-טק, פיננסי, נדל"ן, רפואה, תיירות ומלונאות, אופנה, עיצוב, מזון ועוד.

 

אתם מוזמנים ליצור קשר עם מנדי, אנו בטוחים שזו תהיה תחילתה של ידידות מופלאה.

 

 

נעים להכיר…

חברת קליידוסקופ מעניקה שירותי קופירייטינג
בעברית ובאנגלית, תרגומים ברמה גבוהה ליותר מ-30 שפות ועיצוב גרפי בשיתוף פעולה עם מיטב המעצבים בתחום. אנו מספקים מעטפת שירותים מלאה העונה על כל צורך.

בין אם אתה רוצה לכבוש את העולם או רק את
תל אביב; את בעלת קונצרן ענק או עסק ביתי קטן וחמוד; אתם רוצים להגדיל את המכירות, לפנות לפלחי שוק חדשים או לחדד את המסרים. הכול מתחיל במילים. מילים יפות, עם נוכחות, הנכנסות ללב ומניעות לפעולה.

שירותים:

קופירייטינג באנגלית
קופירייטינג בעברית
כתיבה שיווקית
תרגומים שיווקיים
עימוד גרפי
הטבעת כתוביות
הזנת תכנים לאתרים
כתיבת SEO

מוצרים:

אתרי אינטרנט
ברושורים
פרופילי חברה
מצגות
שמות
סלוגנים
אריזות
מודעות

שפות:

אנגלית
עברית
צרפתית
רוסית
ערבית
ספרדית
סינית
ועוד...

צרו קשר

הצהרת נגישות