קצת על צוות קליידוסקופ

בעולם הפרסום והקופירייטינג בו תחלופת העובדים רבה כל כך, הצוות של קליידוסקופ יוצא דופן ורובם המוחלט של העובדים בו עובד שנים רבות בחברה. אולי כי כיף לעבוד כאן ואולי כי הם נהנים מפירות עבודתם. האמת, רואים את זה.

מנדי בחרה בקפידה אנשים מוכשרים ויצירתיים שיעשו הכול כדי לספק את צרכי הלקוח עד לשביעות רצונו המלאה, אך לא פחות חשוב מכך – אנשים שנעים לעבוד עמם, כי קליידוסקופ זה לא רק מקום עבודה, אלא גם משפחה אחת גדולה.

ולמעשה, משפחה די משעשעת. הרי היכן תמצאו מקום עבודה בו תוכלו לשמוע עברית, אנגלית, צרפתית, רוסית, גרמנית וערבית בכפיפה אחת ובימי הולדת כל אחד מברך עם שיר עליז בשפה שלו?

כולם מתייעצים ונעזרים אחד בשני, כי קליידוסקופ היא כמו קבוצת ספורט – יכולת אישית גבוהה זה מעולה, אך מנצחים בעיקר בזכות הקבוצתיות.

 

קצת על דיוויד, הסמנכ"ל

קצת על דיוויד, הסמנכ"ל

"דיוויד, מתי אתה מתפנה אליי?", אני שואל עם התיק ביד. "עוד מעט, יש לי כמה תיקים דחופים". דיוויד, בנוסף להיותו סמנכ"ל, משמש גם כבקר איכות, אשר דרכו עוברים כל התרגומים. כמו וודקה שככל שמזקקים אותה יותר – ככה היא נקייה וטובה יותר, גם הטקסט עובר בקרת איכות מספר פעמים כדי לוודא שהוצאנו תחת ידינו את התוצר הטוב ביותר. בזמנו החופשי דיוויד משמש כגוגל אנושי, הודות לידע העצום שמתרוצץ לו בראש. לכן פתאום צץ לו פועל חדש בעברית: "לוודייב", לוודא עם דייויד.

אם כי לפעמים זה מציק לו כשמתקשרים בלילה לשאול שאלה. האסטרופיזיקאים האלה, אין להם גבולות...

קצת על מיכל, הסופרוייזרית

קצת על מיכל, הסופרוייזרית

מיכל היא אשת אשכולות. כסופרוייזרית, קופירייטרית בכירה (בוגרת ACC ע"ש תרצה גרנות) ומנהלת המחלקה לעברית, חשובה לה עברית תקנית. על הרכב דבוק לה סטיקר "חולם, אתה חסר." ומתכווץ לה הדיפטונג בכל פעם שכותבים מעיז במקום מעז. פעם צ'אק נוריס אמר לידה "במידה ו..."במקום "במידה ש..." ונחלץ בשן ועין. 

מיכל אוהדת שרופה של הפועל ת"א. פוסטר ענק של וואליד באדיר מתנוסס על קיר חדר השינה שלה. למרות זאת, היא משרתת בלבביות בעבודה גם את אוהדי מכבי ת"א.

בנוסף, מיכל אוהבת מאוד בעלי חיים ומגדלת חתול שחור, שבורח ממנה כל הזמן כי הוא חושב שאנשים לבנים מביאים מזל רע.

קצת על קים, מנהלת השיווק

קצת על קים, מנהלת השיווק

הנה עובדה שאי אפשר להתכחש אליה: לקוחות חולים על קים. אולי זה בגלל הלבביות והחיוך שזורמים להם דרך הטלפון ואולי זה בגלל המקצוענות, כי קים היא כמו מיקרוסקופ, שמה לב לפרטים הקטנים ביותר. לקים יש אמנם שם קצר, אבל זיכרון ארוך, ממש פנומנלי, שמסייע לה המון בעבודתה. היא אפילו זוכרת מה היא עשתה ב-23/5/1994 בארבע לפנות בוקר. היא ישנה...

קים סיימה בהצטיינות לימודי תואר ראשון במנהל עסקים במכללה למנהל בהתמחות בשיווק ומיישמת את החומר בקליידוסקופ.

היא עוד זוכרת את היום הארור בכיתה ו', בו היא קיבלה את הציון 95 במבחן בתושב"ע.

לא נורא, כולנו עברנו ימים כאלה...

חן, מנהל פרויקטים וטראפיק

חן, מנהל פרויקטים וטראפיק

מנהל פרויקטים, טראפיק וניהול שוטף של כל צורכי המשרד. מסייע בכל פעם שהרשת או המחשבים נתקעים, מחלץ זקנות ממעליות, נלחם ברוע ומציל את העולם בזמנו החופשי.

פיונה:

פיונה:

עורכת וקופירייטרית באנגלית. בשלבי סיום של דוקטורט בבלשנות. במקור מסקוטלנד, אך אין לה מבטא מגניב כמו בסרט טריינספוטינג, וחבל.

ליזה:

ליזה:

עורכת ומתרגמת ברוסית. בעלת תואר בבלשנות ובמוזיקה ומנגנת על פסנתר. אוהבת במיוחד את שופן, למרות שהיא קצת התאכזבה מהדיסק האחרון שלו.

מארי:

עורכת ומתרגמת בצרפתית. בעלת דוקטורט לרוקחות ותואר שני לתרגום וחקר התרגום. אוהבת לשחות, בעיקר בסגנון פרפר. סליחה – פפיון.

 

זה רק חלק מהנבחרת המנצחת שלנו. יש עוד על הספסל, וכולם ערוכים לעלות על המגרש ולתת לכם את הטוב ביותר.

 

 

נעים להכיר…

חברת קליידוסקופ מעניקה שירותי קופירייטינג
בעברית ובאנגלית, תרגומים ברמה גבוהה ליותר מ-30 שפות ועיצוב גרפי בשיתוף פעולה עם מיטב המעצבים בתחום. אנו מספקים מעטפת שירותים מלאה העונה על כל צורך.

בין אם אתה רוצה לכבוש את העולם או רק את
תל אביב; את בעלת קונצרן ענק או עסק ביתי קטן וחמוד; אתם רוצים להגדיל את המכירות, לפנות לפלחי שוק חדשים או לחדד את המסרים. הכול מתחיל במילים. מילים יפות, עם נוכחות, הנכנסות ללב ומניעות לפעולה.

שירותים:

קופירייטינג באנגלית
קופירייטינג בעברית
כתיבה שיווקית
תרגומים שיווקיים
עימוד גרפי
הטבעת כתוביות
הזנת תכנים לאתרים
כתיבת SEO

מוצרים:

אתרי אינטרנט
ברושורים
פרופילי חברה
מצגות
שמות
סלוגנים
אריזות
מודעות

שפות:

אנגלית
עברית
צרפתית
רוסית
ערבית
ספרדית
סינית
ועוד...

צרו קשר

הצהרת נגישות