כל פעם שאנחנו מגיעים לעמוד הזה אנו מסמיקים. מצטערים, זה בלתי נשלט, ולא כל-כך נעים מהפרצוף שנהיה אדום פתאום, אבל זו אשמת הלב שמתמלא בגאווה מהמלצות של לקוחות ותיקים וטובים. נותר רק להגיד תודה ודי, תמשיכו.

"משהו בשיחה הראשונה ובהתייחסות גרם לי להבין שיש משהו מעבר, יש שם צוות רציני שמקשיב ושמבין אותי. החלטתי ללכת עם תחושת הבטן שלי. השירות המקצועי והיחס הנעים הולידו כמות של עשרות פרוייקטים משותפים."

גלעד אדשלטיין
MediaLab

"מעבר לשפה היפה, בקליידוסקופ עושים עבודה טובה כך שהטקסט לא נראה כתרגום אלא כאילו נכתב בשפת המקור. ברצוני לשבח את השירות האישי ויוצא הדופן של כל צוות קליידוסקופ ובעיקר של מנדי, מנכ"לית החברה, אשר מעורבת בכל פרויקט, גדול כקטן, ונותנת את ההרגשה שאכפת לה לא פחות מאשר אכפת לנו ושהיא תעשה הכול כדי שהפרויקט יצא מושלם."

מיקי סלע
אגף שיווק
אפריקה ישראל מגורים

"Kaleidoscope is an absolute joy to work with… they are dedicated, talented, friendly, reliable, creative, fast and totally professional. If you are looking for a great copywriting company, just call Mandi."

Ari Philipp
Personal Assistant
Omer Meir Wellber
Conductor & Composer

"אני ממליצה על חברת קליידוסקופ בלב שלם ובטוחה שזו הבחירה הנכונה עבור כל חברה הזקוקה לשירותי קופירייטינג ותרגומים שיווקים באיכות הגבוהה ביותר."

יהל גריידי
מנהלת מיתוג
קבוצת אלקטרה

"למנדי היקרה!

תודה על העבודה המקצועית שלך ושל הצוות המדהים שאת מובילה עם חיוך וסבלנות, על עבודה מקיפה ורצינית עם תוצאה ללא הערות ומדהימה לכל הדעות. שמח שבחרתי לעבוד איתך ובטוח שאבחר שוב ושוב."

רודי אלמוג
מנהל מחלקת הדרכות
שפיר הנדסה

"Kaleidoscope is a unique company in that all my language needs can be met in one office. In addition, their service is truly outstanding and their willingness to go the extra mile and deliver results on time is noteworthy."

Romit Barratson Sagi
Marcom Manager
Trusteer, an IBM company

"השירותים הניתנים ע"י חברת קליידוסקופ הם ברמה הגבוהה ביותר ותענוג לעבוד עם הגב' מנדי וכל הצוות."

גיא פלג
מנכ"ל
MAKLEE
Software Engineering Solutions NY

"אני עובדת באופן שוטף עם קליידוסקופ למעלה מ-15 שנים. לתחום הקוסמטיקה יש שפה משלו והגדרות מיוחדות ממשרד הבריאות, צוות קליידוסקופ מבין היטב בענף זה, בקיא בטרמינולוגיה ויודע בדיוק אילו מילים מותר לכתוב ואילו ניסוחים אסור."

סיבל בן ריטן
מנכ"ל ומייסדת
'דניה קוסמטיקס'
יצרנית המותג ג'ייד

"We were really delighted with the work done. Your staff worked as a team, delivered the work on schedule and produced a very fine work product in excellent Hebrew."

Bella Bella
Cupcake Art

"כדי להגדיל את המכירות בכל השווקים בעולם, היה לנו חשוב לעבוד עם חברת קופירייטינג ותרגומים שתדע לבדל אותנו משאר מתחרינו ותתרגם את ההצלחה לכל השפות בכל העולם."

לילך סגל
מנהלת שיווק ופיתוח מוצרים
ספא קוסמטיקה בע"מ

"כבר בשיחתי הראשונה עם מנדי, מנכ"לית קליידוסקופ, הרגשתי שתמו חיפושיי ושמצאתי את הפתרון הטוב ביותר לצרכיי. מנדי נתנה לי הרגשה מאוד טובה שהיא מבינה בדיוק מה אנחנו צריכים לאתר."

זאב בר נוי
קבוצת כהן

"היכרות השוק המעמיקה של צוות קליידוסקופ באה היטב לידי ביטוי בעבודתם – השימוש במונחים המדויקים ובשפה הייחודית לענף (המלונאות), והטקסטים המעולים אשר מצליחים תמיד להבליט את הערך המוסף של כל מלון ולבדל אותו ממתחריו. לכן זה לא מפתיע אותי שקליידוסקופ עובדים עם כל רשתות המלונות המובילות בארץ לאורך שנים."

רונית קופלנד
ייעוץ אסטרטגי ופיתוח עסקי
בענף המלונאות

"למרות התחום הטכני והמורכב שבו אנו עוסקים, הרגשנו שהקופירייטרית מצליחה לנסח ולהעביר את המסרים שרצינו בצורה ברורה ושיווקית."

גיל פלג
מנכ"ל
ServFram

נעים להכיר…

חברת קליידוסקופ מעניקה שירותי קופירייטינג
בעברית ובאנגלית, תרגומים ברמה גבוהה ליותר מ-30 שפות ועיצוב גרפי בשיתוף פעולה עם מיטב המעצבים בתחום. אנו מספקים מעטפת שירותים מלאה העונה על כל צורך.

בין אם אתה רוצה לכבוש את העולם או רק את
תל אביב; את בעלת קונצרן ענק או עסק ביתי קטן וחמוד; אתם רוצים להגדיל את המכירות, לפנות לפלחי שוק חדשים או לחדד את המסרים. הכול מתחיל במילים. מילים יפות, עם נוכחות, הנכנסות ללב ומניעות לפעולה.

שירותים:

קופירייטינג באנגלית
קופירייטינג בעברית
כתיבה שיווקית
תרגומים שיווקיים
עימוד גרפי
הטבעת כתוביות
הזנת תכנים לאתרים
כתיבת SEO

מוצרים:

אתרי אינטרנט
ברושורים
פרופילי חברה
מצגות
שמות
סלוגנים
אריזות
מודעות

שפות:

אנגלית
עברית
צרפתית
רוסית
ערבית
ספרדית
סינית
ועוד...

צרו קשר

הצהרת נגישות