שירותים נוספים

קליידוסקופ מציעה מעטפת שירותים מלאה העונה על כל צורך:

 

הטבעת כתוביות

כשמדובר בסרטים ובפרסומות, הטבעת כתוביות מהווה אתגר בפני עצמו, שכרוך לפעמים בהמון בעיות טכניות ועלול לפגוע מהותית בהעברת המסר ובחוויית הצפייה.
כאן אנחנו נכנסים לתמונה, עם חבילה מושלמת של תמלול, תרגום, תזמון והטבעת כתוביות על כל פורמט מקובל, באופן האיכותי והמדויק ביותר. נשמח להסתער גם על האתגר שלכם... נסו אותנו!

 

הזנת תכנים באתר

חשבתם שהזנת תוכן באתר היא עניין פשוט של קופי-פייסט? תחשבו שוב! זו משימה חשובה ומורכבת לא פחות מכתיבת האתר, שקובעת בעצם איך האתר ייראה והאם הוא יספק חוויית קריאה נוחה וידידותית לגולשים. הזנה חכמה ומדויקת במערכת ניהול תוכן האתר חייבת לקחת בחשבון המון שיקולים. אנחנו נחסוך מכם את כאב הראש, ונספק לכם אתר שלא רק כתוב מושלם – אלא גם נראה מושלם!

 

כתיבת SEO

בלי קידום נכון וטוב של האתר שלכם – גם הטקסטים המעולים ביותר לא יועילו.
לאחר מחקר של חברת קידום האתר שלכם, נקבל ממנה את רשימת מילות הקידום ונשלב אותן באופן טבעי ויפה בטקסטים של האתר, כדי להזניק את האתר שלכם קדימה. אז למקומות... היכון... צא!

 

 

 

 

נעים להכיר…

חברת קליידוסקופ מעניקה שירותי קופירייטינג
בעברית ובאנגלית, תרגומים ברמה גבוהה ליותר מ-30 שפות ועיצוב גרפי בשיתוף פעולה עם מיטב המעצבים בתחום. אנו מספקים מעטפת שירותים מלאה העונה על כל צורך.

בין אם אתה רוצה לכבוש את העולם או רק את
תל אביב; את בעלת קונצרן ענק או עסק ביתי קטן וחמוד; אתם רוצים להגדיל את המכירות, לפנות לפלחי שוק חדשים או לחדד את המסרים. הכול מתחיל במילים. מילים יפות, עם נוכחות, הנכנסות ללב ומניעות לפעולה.

שירותים:

קופירייטינג באנגלית
קופירייטינג בעברית
כתיבה שיווקית
תרגומים שיווקיים
עימוד גרפי
הטבעת כתוביות
הזנת תכנים לאתרים
כתיבת SEO

מוצרים:

אתרי אינטרנט
ברושורים
פרופילי חברה
מצגות
שמות
סלוגנים
אריזות
מודעות

שפות:

אנגלית
עברית
צרפתית
רוסית
ערבית
ספרדית
סינית
ועוד...

צרו קשר

הצהרת נגישות