תרגום לאנגלית

למה קליידוסקופ היא הבחירה הטובה ביותר בשבילכם עבור התרגום לאנגלית?

  • אנגלית זו השפה הכי פופולרית אצלנו במשרד, וזה אומר המון ניסיון שעובד בשבילכם.
  • כי אצלנו המתרגמים לאנגלית הם באמת דוברי שפת אם ולא סתם כאלה שלמדו אנגלית בתיכון, ואם להוסיף ציפוי לדונאט - הם גם בעלי השכלה אקדמית בתחום וניסיון של המון שנים.
  • כי אצלנו הצוות גלובלי, כך שאם אתם צריכים תרגום לאנגלית אמריקאית או לאנגלית בריטית אנחנו יודעים בדיוק מה הניואנסים ביניהם.
  • כי אצלנו תקבלו תרגום מקצועי לאנגלית בדיוק בזמן - אתם חשובים לנו וזה אומר שגם הלו"ז שלכם חשוב לנו.
  • כי אצלנו התרגום מעברית לאנגלית יהיה כל כך טוב עד שתשכחו שהוא לא נכתב במקור באנגלית, ואפילו קווין אליזבט לא תצליח להבחין בהבדל.
  • כי אצלנו המתרגמים לאנגלית נמצאים בתוך המשרד, אז אתם תמיד יכולים להרים את הטלפון כדי להגיד היי.

קליידוסקופדיה - כל מה שרציתם לדעת על השפה האנגלית (ואולי גם מה שלא)

למותר לציין שאנגלית היא השפה הכי מדוברת בעולם. אומנם מבחינת דוברי אנגלית היא רק במקום ה-3 בעולם (עם כ-300 מיליון דוברים), אך אם מחשיבים גם את כל דוברי האנגלית כשפה שנייה  - היא עוקפת את כולם בסיבוב ביג טיים. כמובן שאנגלית היא שפת העסקים הרשמית ברחבי העולם והיא גם שפת האינטרנט, עם יותר מ-50% מהתוכן באנגלית.

מוכרים? קונים? זה דורש מכם התנהלות מול המון גורמים, כגון: לקוחות, ספקים ושותפים עסקיים. ולא מספיק סתם לדבר באנגלית - חשוב להקפיד על שפה עסקית, תקנית, עם הפנייה הנכונה והנימה הנכונה - אחרי הכל זה כרטיס הביקור הכי טוב שלכם. ובדיוק בשביל הכי טוב - אנחנו כאן!

נעים להכיר…

חברת קליידוסקופ מעניקה שירותי קופירייטינג
בעברית ובאנגלית, תרגומים ברמה גבוהה ליותר מ-30 שפות ועיצוב גרפי בשיתוף פעולה עם מיטב המעצבים בתחום. אנו מספקים מעטפת שירותים מלאה העונה על כל צורך.

בין אם אתה רוצה לכבוש את העולם או רק את
תל אביב; את בעלת קונצרן ענק או עסק ביתי קטן וחמוד; אתם רוצים להגדיל את המכירות, לפנות לפלחי שוק חדשים או לחדד את המסרים. הכול מתחיל במילים. מילים יפות, עם נוכחות, הנכנסות ללב ומניעות לפעולה.

שירותים:

קופירייטינג באנגלית
קופירייטינג בעברית
כתיבה שיווקית
תרגומים שיווקיים
עימוד גרפי
הטבעת כתוביות
הזנת תכנים לאתרים
כתיבת SEO

מוצרים:

אתרי אינטרנט
ברושורים
פרופילי חברה
מצגות
שמות
סלוגנים
אריזות
מודעות

שפות:

אנגלית
עברית
צרפתית
רוסית
ערבית
ספרדית
סינית
ועוד...

צרו קשר