תרגום לאנגלית

למה קליידוסקופ היא הבחירה הטובה ביותר בשבילכם עבור התרגום לאנגלית?

  • אנגלית זו השפה הכי פופולרית אצלנו במשרד, וזה אומר המון ניסיון שעובד בשבילכם.
  • כי אצלנו המתרגמים לאנגלית הם באמת דוברי שפת אם ולא סתם כאלה שלמדו אנגלית בתיכון, ואם להוסיף ציפוי לדונאט - הם גם בעלי השכלה אקדמית בתחום וניסיון של המון שנים.
  • כי אצלנו הצוות גלובלי, כך שאם אתם צריכים תרגום לאנגלית אמריקאית או לאנגלית בריטית אנחנו יודעים בדיוק מה הניואנסים ביניהם.
  • כי אצלנו תקבלו תרגום מקצועי לאנגלית בדיוק בזמן - אתם חשובים לנו וזה אומר שגם הלו"ז שלכם חשוב לנו.
  • כי אצלנו התרגום מעברית לאנגלית יהיה כל כך טוב עד שתשכחו שהוא לא נכתב במקור באנגלית, ואפילו קווין אליזבט לא תצליח להבחין בהבדל.
  • כי אצלנו המתרגמים לאנגלית נמצאים בתוך המשרד, אז אתם תמיד יכולים להרים את הטלפון כדי להגיד היי.

למה לכם לתרגם לאנגלית?

למותר לציין שאנגלית היא השפה הכי מדוברת בעולם. אומנם מבחינת דוברי אנגלית היא רק במקום ה-3 בעולם (עם כ-300 מיליון דוברים), אך אם מחשיבים גם את כל דוברי האנגלית כשפה שנייה  - היא עוקפת את כולם בסיבוב ביג טיים. כמובן שאנגלית היא שפת העסקים הרשמית ברחבי העולם והיא גם שפת האינטרנט, עם יותר מ-50% מהתוכן באנגלית.

מוכרים? קונים? זה דורש מכם התנהלות מול המון גורמים, כגון: לקוחות, ספקים ושותפים עסקיים. ולא מספיק סתם לדבר באנגלית - חשוב להקפיד על שפה עסקית, תקנית, עם הפנייה הנכונה והנימה הנכונה - אחרי הכל זה כרטיס הביקור הכי טוב שלכם. ובדיוק בשביל הכי טוב - אנחנו כאן!

נעים להכיר…

חברת קליידוסקופ מעניקה שירותי קופירייטינג
בעברית ובאנגלית, תרגומים ברמה גבוהה ליותר מ-30 שפות ועיצוב גרפי בשיתוף פעולה עם מיטב המעצבים בתחום. אנו מספקים מעטפת שירותים מלאה העונה על כל צורך.

בין אם אתה רוצה לכבוש את העולם או רק את
תל אביב; את בעלת קונצרן ענק או עסק ביתי קטן וחמוד; אתם רוצים להגדיל את המכירות, לפנות לפלחי שוק חדשים או לחדד את המסרים. הכול מתחיל במילים. מילים יפות, עם נוכחות, הנכנסות ללב ומניעות לפעולה.

שירותים:

קופירייטינג באנגלית
קופירייטינג בעברית
כתיבה שיווקית
תרגומים שיווקיים
עימוד גרפי
הטבעת כתוביות
הזנת תכנים לאתרים
כתיבת SEO

מוצרים:

אתרי אינטרנט
ברושורים
פרופילי חברה
מצגות
שמות
סלוגנים
אריזות
מודעות

שפות:

אנגלית
עברית
צרפתית
רוסית
ערבית
ספרדית
סינית
ועוד...

צרו קשר