תרגומים

בית אחד ליותר מ-30 שפות. אנו חיים ונושמים קופי, וכך בדיוק נראים התרגומים שלנו: עם חשיבה שיווקית ויצירתיות רבה, והכי חשוב: נשמעים מעולה לפחות כמו הטקסט המקורי. אנו משקיעים את מרב המאמצים כדי להוציא תחת ידינו את התרגום הטוב ביותר, בין אם זה תרגום מקצועי ובין אם שיווקי. תרגום שיווקי אף יקבל נגיעות קופי להשבחת הטעם, כי חשוב לנו שכל טקסט יישמע מצוין. בכל שפה.

 

הסיפור הבא מדגים את הצורך בתרגום שאינו נצמד למקור מילה במילה, אלא רגיש לנורמות ולמנהגים התרבותיים הייחודיים של כל חברה. במאה ה-18 סערה צרפת כשהמלכה מארי אנטואנט הואשמה באמרה המנותקת מהעם: "אם אין לחם, שיאכלו בריוש". המתרגמים לאנגלית (ומאוחר יותר לעברית) הבינו שהלחם העשיר בחמאה וביצים פחות מוכר בארצם והחליפו את הבריוש בעוגות. זו בדיוק גם המומחיות שלנו.

פרויקטי תרגומים נבחרים:

נעים להכיר…

חברת קליידוסקופ מעניקה שירותי קופירייטינג
בעברית ובאנגלית, תרגומים ברמה גבוהה ליותר מ-30 שפות ועיצוב גרפי בשיתוף פעולה עם מיטב המעצבים בתחום. אנו מספקים מעטפת שירותים מלאה העונה על כל צורך.

בין אם אתה רוצה לכבוש את העולם או רק את
תל אביב; את בעלת קונצרן ענק או עסק ביתי קטן וחמוד; אתם רוצים להגדיל את המכירות, לפנות לפלחי שוק חדשים או לחדד את המסרים. הכול מתחיל במילים. מילים יפות, עם נוכחות, הנכנסות ללב ומניעות לפעולה.

שירותים:

קופירייטינג באנגלית
קופירייטינג בעברית
כתיבה שיווקית
תרגומים שיווקיים
עימוד גרפי
הטבעת כתוביות
הזנת תכנים לאתרים
כתיבת SEO

מוצרים:

אתרי אינטרנט
ברושורים
פרופילי חברה
מצגות
שמות
סלוגנים
אריזות
מודעות

שפות:

אנגלית
עברית
צרפתית
רוסית
ערבית
ספרדית
סינית
ועוד...

צרו קשר