עובדים עם ארה"ב? הנה משהו שאתם חייבים לדעת!

הי חברים,

2018 כמעט מגיעה לסיומה, אז לפני שהשנה מתחלפת, רצינו לתת לכם את מתנת החג שלכם.

אם אתם עובדים או רוצים לעבוד עם ארה"ב, כדאי שתתעדכנו בכמה תאריכים חשובים שבהם החברים שלכם מעבר לים חוגגים ולא יענו למיילים שלכם… אז אל תקחו את זה אישית.

לא עובדים עם ארה"ב? אז קחו את זה כטיפ לחופשה הבאה שלכם...

חג המולד

חג המולד

מסמל את הולדת ישו וזה בהחלט ביג דיל בארה"ב, אז אל תצפו למיילים עסקיים מארה"ב ביום הזה. זה החג בו הם מבלים בארוחות משפחתיות (כמו ארוחת שישי רגילה אצלנו!) עם מתנות סביב העץ, ואם מדובר במאמינים אז גם ביקור בכנסיה. והברכה המקובלת היא כמובן: A VERY MERRY CHRISTMAS TO YOU

שנה אזרחית חדשה

שנה אזרחית חדשה

חוגגים את היום הראשון של לוח השנה האזרחית, ואם תאחלו A VERY HAPPY NEW YEAR TO YOU בהתלהבות, אתם מסודרים בעניין הזה. לדעתנו, חוץ מדג והרימונים, יש מצב שקצת העתיקו מאיתנו! אווירה של התחלות חדשות, תקוות חדשות והחלטות חדשות - עשה לנו חשק לאכול תפוח בדבש.

יום מרטין לותר קינג

יום מרטין לותר קינג

החג מציין את יום הולדתו של הכומר האפרו-אמריקאי, מרטין לותר קינג ג'וניור, שהיה הדובר הראשי של התנועה שמחתה נגד אפליה על רקע גזעי. לחג אין תאריך קבוע, אלא הוא נחגג ביום שני השלישי בחודש ינואר (קרוב מספיק ליום הולדתו האמיתי שחל ב-15 בינואר). החג אומנם אושר רשמית ב-1986, אך רק בשנת 2000 הוא נחגג בכל 50 מדינות ארה"ב - מוטב מאוחר מאשר אף פעם!

יום הולדת לג'ורג' וושינגטון (או יום הנשיאים)

יום הולדת לג'ורג' וושינגטון (או יום הנשיאים)

במקור נועד לחגוג את יום ההולדת של הנשיא הראשון של ארצות הברית, וכיום נועד לכבד את הנשיא המכהן וכל נשיאי העבר של ארצות הברית. ביום זה נהוג לאכול פאי דובדבנים - רוצים לדעת למה? זה כבר לניוזלטר הבא, אבל בכל אופן שיהיה בתיאבון!

יום הזיכרון

יום הזיכרון

כפי ששמו רומז, יום זה מכבד את כל החיילים שנהרגו בשירות המדינה שלהם, וכולל גם ביקורים בבתי הקברות, טקסים ותהלוכות אבל. בנוסף, באופן מפתיע זו הזדמנות להוציא את המנגל בארה"ב ולערוך מסיבות. מקובל לפנות לאנשים לובשי מדים ביום הזה עם THANK YOU FOR YOUR SERVICE - אולי נביא את המנהג הזה לארץ, מה אתם אומרים?

יום העצמאות האמריקאי

יום העצמאות האמריקאי

בהחלט חג משמעותי בארה"ב הפטריוטית, וכהוכחה תקציב הזיקוקים שלהם עומד על מיליארד דולר! אז תצעקו HAPPY FOURTH OF JULY ותיהנו מהמופע.

יום העבודה

יום העבודה

לחג אין תאריך קבוע. הוא מתקיים כל שנה ביום שני הראשון של חודש ספטמבר - מבולבלים? גם אנחנו! המקור של החג הוא במאבק של תנועת העבודה בקנדה בשנות ה-70 של המאה ה-19, שנועדה להגביל את מספר שעות העבודה ביום ל-9 שעות. בעבר היה נהוג לקיים תהלוכות פועלים כדי להציג את כוחם של איגודי הפועלים, אך כיום הוא הפך לחג חילוני המסמל את תום הקיץ שבו נפגשים עם חברים ומשפחה בפיקניקים או בברביקיו. טיפ אופנה קטן - נהוג שלא ללבוש בגדים בצבע לבן לאחר יום העבודה - אז שלא יתפסו אתכם :)

יום קולומבוס

יום קולומבוס

חוגגים את הגעתו של קולומבוס ליבשת אמריקה - טוב, לא נקלקל להם את המסיבה, למרות הפרט הקטן שקולומבוס לא הגיע לצפון אמריקה אלא רק עד הבהאמס… שששששששששששששששש!

יום הווטרנים

יום הווטרנים

פטריוטים, כבר אמרנו נכון? אבל ת'אמת אנחנו הכי בעניין. החג נותן כבוד לכל מי ששירת בכוחות הביטחון.

חג ההודיה

חג ההודיה

מקור החג הוא הוקרת תודה לילידים האמריקאיים (אינדיאנים) שעזרו באספקת מזון למתיישבים הראשונים. במסגרת החגיגות, נשיא ארה"ב נותן חנינה לתרנגול הודו אחד - מי אנחנו שנשפוט עם מה שקורה לתרנגולים ביום כיפור…

 

 

וחזרנו לכריסמס 25.12.2019.

אז אלו הם כל החגים הפדרליים - יש עוד כמה שעדיין לא נכנסו לרשימה, אבל אולי הם יכנסו לניוזלטר בעתיד.

בהזדמנות זו, נאחל HAPPY NEW YEAR לכולכם ונשמח לעמוד לרשותכם – תיבת המייל שלנו אף פעם לא סגורה!

שלכם תמיד,

מנדי וכל צוות קליידוסקופ

נעים להכיר…

חברת קליידוסקופ מעניקה שירותי קופירייטינג
בעברית ובאנגלית, תרגומים ברמה גבוהה ליותר מ-30 שפות ועיצוב גרפי בשיתוף פעולה עם מיטב המעצבים בתחום. אנו מספקים מעטפת שירותים מלאה העונה על כל צורך.

בין אם אתה רוצה לכבוש את העולם או רק את
תל אביב; את בעלת קונצרן ענק או עסק ביתי קטן וחמוד; אתם רוצים להגדיל את המכירות, לפנות לפלחי שוק חדשים או לחדד את המסרים. הכול מתחיל במילים. מילים יפות, עם נוכחות, הנכנסות ללב ומניעות לפעולה.

שירותים:

קופירייטינג באנגלית
קופירייטינג בעברית
כתיבה שיווקית
תרגומים שיווקיים
עימוד גרפי
הטבעת כתוביות
הזנת תכנים לאתרים
כתיבת SEO

מוצרים:

אתרי אינטרנט
ברושורים
פרופילי חברה
מצגות
שמות
סלוגנים
אריזות
מודעות

שפות:

אנגלית
עברית
צרפתית
רוסית
ערבית
ספרדית
סינית
ועוד...

צרו קשר