אז מה בראש (השנה) שלי?

הי חברים,
הזמן טס כשנהנים, ועד שנספיק להגיד קליידוסקופ (כן, שם קצר בחרנו לעצמנו) כבר החג יגיע!
המחשבות רצות אצלי בראש במהירות מסחררת, אז לקראת השנה החדשה החלטתי לעשות לעצמי סדר ולקבל כמה החלטות שיבטיחו לי ולכולנו בקליידוסקופ שנה טובה יותר.
אז משתפת אתכם ב-5 ההחלטות שלי לשנה החדשה ואולי זה גם מתאים לכם...

 1. לצאת לפגישות פעם בשבוע – כן, זה אולד סקול, אבל אני תמיד אוהבת לפגוש אתכם פנים מול פנים. רוצים שאקפוץ לבקר אתכם? אשמח שתשלחו לי This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
   
 2. ישיבת בוקר עם הצוות כל יום – אז נכון שבתחום שלנו יש בלתמ"ים כמעט כל יום, אבל התקשורת הפנים- משרדית הזאת כל כך חשובה, שממש חבל לוותר עליה. שום צ'אט לא יכול להחליף את התובנות שיוצאות כשאנחנו מתכנסים יחד.
   
 3. להמשיך וללמוד – העולם בחוץ כל הזמן משתנה ומתקדם, לכן גם לי חשוב להישאר תמיד מעודכנת ולפנות לעצמי זמן ביומן לוובינר מעניין, הרצאה פוקחת עיניים או אפילו מאמר בתחום חדש. יש לכם המלצות עבורי?
   
 4. אכניס ביומן יותר זמן לעצמי – עם כל האהבה שלי לקליידוסקופ, צריך גם לדאוג לאיזון בחיים. הודות לצוות המצויין שלי, יש לי את האפשרות לפנות לעצמי זמן – אבל אל דאגה, אני תמיד חוזרת מלאת מרץ לעבודה!
   
 5. להקשיב יותר – יש לכם הצעות נוספות? יותר מאשמח לשמוע. מחכה למיילים שלכם.

עד כאן ההחלטות שלי. ממליצה גם לכם לרשום החלטות חדשות לשנה החדשה. כשהן כתובות (אפילו במחשב), ישנה יותר סבירות שהן יתגשמו.
חג שמח חברים. ואם תזדקקו למשהו בתקופת החגים, נשמח לעמוד לרשותכם – תיבת המייל שלנו אף פעם לא סגורה!

שלכם תמיד,
מנדי וכל צוות קליידוסקופ

 

נעים להכיר…

חברת קליידוסקופ מעניקה שירותי קופירייטינג
בעברית ובאנגלית, תרגומים ברמה גבוהה ליותר מ-30 שפות ועיצוב גרפי בשיתוף פעולה עם מיטב המעצבים בתחום. אנו מספקים מעטפת שירותים מלאה העונה על כל צורך.

בין אם אתה רוצה לכבוש את העולם או רק את
תל אביב; את בעלת קונצרן ענק או עסק ביתי קטן וחמוד; אתם רוצים להגדיל את המכירות, לפנות לפלחי שוק חדשים או לחדד את המסרים. הכול מתחיל במילים. מילים יפות, עם נוכחות, הנכנסות ללב ומניעות לפעולה.

שירותים:

קופירייטינג באנגלית
קופירייטינג בעברית
כתיבה שיווקית
תרגומים שיווקיים
עימוד גרפי
הטבעת כתוביות
הזנת תכנים לאתרים
כתיבת SEO

מוצרים:

אתרי אינטרנט
ברושורים
פרופילי חברה
מצגות
שמות
סלוגנים
אריזות
מודעות

שפות:

אנגלית
עברית
צרפתית
רוסית
ערבית
ספרדית
סינית
ועוד...

צרו קשר